Переключиться на мобильную версию

У Барселоні відбулася остання в історії Каталонії корида

Остання в Каталонії корида пройшла в неділю на арені Монументаль в Барселоні.
У Барселоні відбулася остання в історії Каталонії корида
У Барселоні відбулася остання в історії Каталонії корида
АР

Про це повідомляє агентство Франс Прес.

Згідно з рішенням місцевої влади, багатовікова традиція бою биків в північно-східній частині Іспанії відтепер заборонена.

"Для такого міста як Барселона закрити цю арену - майже те ж саме, що викинути полотна (Пабло) Пікассо в сміття", - заявив один з глядачів останнього шоу, 68-річний Крістобаль.

На останній відкритій в Барселоні арені для бою биків у неділю був аншлаг - 18-тисячний натовп аплодував і супроводжував все що  відбувалося гучними криками.

Останнім биком, убитим на арені Монументаль, став 570-кілограмовий Дудалегре. Матадорів, які брали участь в шоу, глядачі виносили з арени на своїх плечах.

За повну заборону традиційної іспанської розваги в автономній області Каталонія, починаючи з 2012 року, в липні проголосували 68 депутатів, проти висловилися 55, дев'ять парламентаріїв утрималися.

На історичному засіданні парламенту автономії зібралося кілька сотень журналістів і зацікавлених осіб, і багато з них не змогли стримати сліз, коли стали відомі підсумки голосування.

Проект заборони на організацію "варварського видовища" був внесений до парламенту місцевими активістами захисту тварин, які зібрали на підтримку своєї ініціативи близько 180 тисяч підписів.

У каталонській столиці Барселоні проведення бою биків рішенням мерії було заборонено ще в квітні 2004 року. Через кілька місяців провідні політичні партії Каталонії підтримали ініціативу місцевої асоціації захисту тварин, яка вимагала заборони бою биків у всій області.

Тоді президент асоціації Кармен Мендес підкреслила, що згідно з проведеними останнім часом соціологічними опитуваннями, 81,8% опитаних жителів Каталонії вважають кориду "жорстоким і не мають виправдання видовищем", а 73,1% виступають за повну її заборону.

Прихильники тавромахії стверджують, що настільки широко поширені серед каталонців настрої проти кориди є показником того, що вони "непатріоти і сепаратисти, які виступають проти істинно іспанських традицій".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь