Переключиться на мобильную версию

У Британії заарештували шістьох осіб за звинуваченням у тероризмі

У Великобританії за звинуваченням в участі в "терористичній змові" заарештовано шістьох людей.
Британська поліція заарештувала шістьох передбачуваних терористів
Британська поліція заарештувала шістьох передбачуваних терористів
АР

Чоловіків у віці від 25 до 32 років затримали в західній частині Лондона в неділю, 25 вересня, в рамках великої антитерористичної операції. Четверо з них звинувачуються в підготовці до терактів, один - у зборі коштів на здійснення терористичних дій.

Як повідомляє Associated Press, 30-річний Ірфан Нассер, 26-річний Ашик Алі, 25-річний Рахін Ахмед і 26-річний Ірфан Халід планували терористичні акти і допомагали іншим терористом готуватися до атак.

Нассер і Халід проходили навчання в Пакистані, де вчилися виготовляти вибухові пристрої і володіти зброєю.

Ахмед також звинувачується в тому, що допомагав охочим пройти навчання в пакистанських таборах. Також він займався вирішенням фінансових питань терористів.

Звинувачення висунули також 28-річному Бахадеру Алі та 32-річному Моххамеду Різвану. За даними агентства, поліція допитує сьомого затриманого. Ім'я та інші відомості про нього не повідомляються.

Нагадаємо, в липні влада Великобританії знизила рівень загрози для країни від міжнародного тероризму на один щабель - із "серйозного до "значного". При цьому влада попередила, що загроза терактів залишається можливою і закликала населення до пильності.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь