Переключиться на мобильную версию

Завершенню слідства у справі Магнітського заважає госпіталізація медпрацівників Бутирки

Слідчі дії у кримінальній справі про смерть у СІЗО юриста Сергія Магнітського практично завершені, проте звинувачені знаходяться у лікарні.
Завершенню слідства у справі Магнітського заважає госпіталізація медпрацівників Бутирки
Завершенню слідства у справі Магнітського заважає госпіталізація медпрацівників Бутирки
АР

Про це повідомив сьогодні офіційний представник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін.

Матеріали справи підготовлені для передачі обвинуваченим для ознайомлення. Поки ж закінченню слідства перешкоджає госпіталізація медпрацівників СІЗО Бутирка Дмитра Кратова і Лариси Литвинової.

Раніше Маркін повідомив, що вони знаходяться на стаціонарному лікуванні у лікарні. При цьому, за його словами, слідство на справжній момент перевіряє "тяжкість захворювань обвинувачених".

Дмитро Кратов був заступником начальника СІЗО з лікувально-діагностичної роботи, а Лариса Литвинова була у його підпорядкуванні.

Володимир Маркін повідомив, що слідство встановило наявність прямого причинно-наслідкового зв’язку між недоліками надання Сергію Магнітському медичної допомоги у СІЗО і тяжкими наслідками, що настали.

Раніше Литвиновій висунули звинувачення у спричиненні смерті з необережності, а Кратов звинувачувався у халатності.

Як повідомлялося раніше, слідство встановило, що Магнітський помер в ізоляторі через те, що йому вчасно не надали меддопомогу.

За версією слідства, у вересні-жовтні 2007 року Магнітський разом зі спільниками за допомогою шахрайства з податковими деклараціями викрав з держбюджету 5,4 млрд рублів.

Інвестфонд Hermitage, на який працював Магнітський, у свою чергу, стверджує, що 5,4 млрд рублів податків, сплачені державі його компаніями, вкрали рейдери, а до корупційної операції причетні співробітники правоохоронних органів. З крадіжкою цих грошей фонд і пов’язує кримінальне переслідування Магнітського.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь