Переключиться на мобильную версию

В Єрусалимі заарештували палестинського депутата

Ізраїльська поліція провела операцію з затримання депутата палестинського парламенту від руху ХАМАС Ахмада Атуна.

Про це повідомляє агентство AFP.

Останній рік із зайвим Атун рятувався від арешту, переховуючись в єрусалимському відділенні Червоного Хреста, куди поліцейські уриватися не наважувалися. Проте 26 вересня переодягнуті поліцейські хитрістю виманили його до воріт офісу, схопили і відвезли у відділення.

Палестинського активіста, який проживав в Єрусалимі, заарештували за те, що він залишився там жити навіть після того, як ізраїльські власті позбавили його відповідного дозволу. Крім того, його підозрюють в "участі у діяльності руху ХАМАС в Єрусалимі".

За ту ж провину ізраїльтяни хочуть заарештувати ще двох колег Атуна, які, як до недавнього часу і він, переховуються у будівлі Червоного Хреста.

Палестинці розглядають силове виселення арабських жителів Єрусалиму з міста небезпечним прецедентом, оскільки побоюються, що це відкриє шлях для масової депортації палестинців у майбутньому.

Населений арабами східний Єрусалим був приєднаний до Ізраїлю за підсумками війни 1967 року, хоча міжнародне співтовариство анексію так і не визнало. З тих пір ізраїльські власті роблять постійні зусилля для зміни демографічної ситуації у місті на користь єврейського населення.

Раніше ізраїльтяни вже не раз заарештовували членів палестинського парламенту. Як правило, їм ставлять у провину членство в терористичній організації.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь