Переключиться на мобильную версию

Внаслідок невдалої операції проти талібів в афганському місті загинули 19 мирних жителів

Дев'ятнадцять мирних жителів загинуло внаслідок бомбардувань авіацією НАТО і дій наземних сил НАТО і афганської національної армії (АНА) під час проведеної минулого тижня бойової операції в повіті Вант-е Вайгал у східній афганській провінції Нурістан.

Про це повідомив у понеділок журналістам голова адміністрації цього повіту Інаятулла Мазхаб'яр.

За словами чиновника, серед убитих опинилася ціла афганська сім'я - три жінки і троє дітей загинули внаслідок бомбардування. Під час операції був також убитий член провінційного відділення Вищої Ради Миру Афганістану Малек Джума Голота.

Слова чиновника підтвердив і голова провінційного управління поліції бригадний генерал Шамсуррахман Нуристані, який повідомив ЗМІ про загибель дітей і жінок внаслідок бездарно проведеної військової операції. Проте прес-секретар 201-го корпусу афганської армії Нама Хатефі заперечував загибель мирних жителів від дій афганських військовиків.

Прикордонний з Пакистаном повіт Вант-е Вайгал провінції Нурістан протягом останніх трьох місяців перебував під контролем талібів, але в кінці минулого тижня був відбитий у заколотників підрозділами НАТО і АНА. За даними Міноборони Афганістану, "влада в повіті була передана місцевим старійшинам".

Відразу після операції війська залишили Вант-е Вайгал, і вже в суботу таліби знову вибили звідти сили поліції і оволоділи повітом, який зараз перебуває під їхнім повним контролем.

Нагадаємо, в липні військовослужбовці з французького контингенту сил міжнародної коаліції в Афганістані помилково застрелили трьох мирних жителів. Загиблі - чоловік, жінка і дитина - спробували проїхати блок-пост без зупинки.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь