Переключиться на мобильную версию

Американські студенти проведуть розпродаж печива, виступаючи проти расизму

Студенти університету Каліфорнії проведуть акцію протесту проти законопроекту, що дозволяє публічним університетам Каліфорнії враховувати при зарахуванні студента його расу, стать і етнічне походження, повідомляють Вести ФМ.
Студенти проведуть акцію проти расизму
Студенти проведуть акцію проти расизму
АР

Відповідно до законопроекту, при вступі до університетів Каліфорнії, які фінансуються державою, будуть враховувати при зарахуванні студента його расу, стать, етнічне походження і країну, з якої він приїхав. Тобто, при всіх рівних вихідних даних, при вступі найскладніше буде білим чоловікам і взагалі білим студентам, хоча офіційно вони перестали бути більшістю в Каліфорнії ще в минулому році. Водночас представникам національних меншин буде легше потрапити в університет, ніж білим чоловікам, незалежно від рівня підготовки.

Протестувати проти даної постанови студенти збираються оригінальним способом - влаштувавши розпродаж печива з різними цінниками для білих, азіатів, афроамериканців, іспаномовних і жінок.

На галявині університету Берклі протестуючі студенти збираються продавати печиво з шоколадною начинкою за ціною, яка залежить від расової приналежності і статі покупців. Білим доведеться заплатити два долари, вихідцям з Азії - півтора долара, іспаномовним покупцям - один долар, афроамериканцям - 75 центів, американським індіанцям - 25 центів. Всім жінкам належить знижка в 25 центів від прейскуранта для чоловіків.

Така акція, за задумом організаторів продажу випічки, повинна продемонструвати абсурдність і несправедливість законопроекту, який готується в штаті Каліфорнія.

Група студентів-республіканців називає підготовлюваний законопроект дискримінаційним і сподівається, що расистська продаж печива за різними цінами нагадає каліфорнійцям, що расизм буває не лише щодо національних меншин. При цьому активісти акції зазначають, що саме білі американці несуть на собі основний податковий тягар, саме з їхніх грошей фінансуються публічні університети штату. Прихильники ж нового законопроекту наполягають на тому, що групи, які раніше піддавалися дискримінації (афроамериканці, індіанці, жінки тощо), тепер повинні отримувати різноманітні переваги.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь