Переключиться на мобильную версию

Медведєв вкотре відповів Кудріну: Витрати на оборону будуть вищим пріоритетом держави

Президент РФ Дмитро Медведєв заявив, що витрати на оборону і безпеку в Росії завжди будуть високими, а незгодні з цим чиновники повинні змінити роботу.
Медведєв відкинув критику Кудріна щодо військових витрат
Медведєв відкинув критику Кудріна щодо військових витрат
АР

"Ми не можемо обійтися без витрат на оборону. Причому витрат, гідних Російської Федерації. Не якоїсь там бананової республіки, а саме Російської Федерації - дуже великої країни, постійного члена Ради Безпеки (ООН), що володіє ядерною зброєю. Тому в нас, як це може бути не сумно для бюджету, завжди будуть дуже високі витрати на підтримання оборони і безпеки", - сказав Медведєв на зустрічі з командирами військових частин.

Він нагадав, що іноді заходи з реформування Збройних сил критикують не тільки політичні опоненти влади, а й навіть "державні службовці, чиновники, які вважають, що гроші витрачаються не туди і не в тих обсягах".

При цьому Медведєв зазначив, що держава повинна стежити за тим, як витрачаються кошти, але не може обійтися без витрат на оборону. На його думку, в цьому полягає "наша місія і щодо наших громадян, і щодо наших сусідів".

"Якби ми були слабкі або якби наші Збройні сили розвалилися, як іноді того хотіли різні сили як усередині країни, так і зовні, нашої держави вже не існувало б", - упевнений президент Росії.

"Тому, незважаючи ні на що, і я, як Верховний головнокомандувач, і мої колеги завжди будуть стояти на тому, що витрати на оборону, на нове озброєння, на грошове забезпечення для військовослужбовців, на їх нормальний побут, на їх квартири будуть вищим пріоритетом діяльності держави. Іншого бути не може. А хто з цим не згоден, нехай працює в іншому місці. Це імператив", - підсумував Медведєв.

Нагадаємо, напередодні президент РФ відправив у відставку віце-прем'єра, міністра фінансів Олексія Кудріна, який заявив у США, що не бачить себе в майбутньому уряді Медведєва через низку розбіжностей, перш за все щодо витрат на військові цілі.

Раніше глава Кремля повідомляв, що на створення високотехнологічної армії Росії буде витрачено понад 20 трлн рублів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь