Переключиться на мобильную версию

Каддафі заявив, що перебуває в Лівії і очікує мученицької смерті

Повалений лівійський лідер Муамар Каддафі заявив по радіо міста Бені-Валід, яке продовжує залишатися під контролем вірних йому військ, що перебуває в Лівії.

Про це повідомляє сьогодні арабський інтернет-портал Елаф.

У своєму виступі Каддафі, який зник з поля зору після взяття Тріполі лівійськими повстанцями, заявив, що очікує мученицької смерті (шахади) у своєму протиборстві з "Заходом і його нікчемними агентами". 

Звертаючись до своїх прихильників, які ведуть бої з лівійськими повстанцями у містах Бені-Валід і Сирт, Каддафі сказав, що він перебуває з ними "на полі бою, а не у Венесуелі або Нігері", як стверджують його вороги. 

Колишній лівійський лідер пригрозив "лівійським агентам Заходу", що вони отримають від народу "відсіч, якої не очікують". За словами Каддафі, Лівія стане "пеклом для Заходу і його нікчемних агентів". Він знову звинуватив країни Заходу в тому, що вони напали на Лівію для встановлення контролю над її нафтою.

"Ми говорили і не перестанемо говорити - це нафта лівійського народу, а не нафта Франції чи Англії. Вона належить моєму народові, а не мені", - сказав на закінчення Каддафі. 

Тим часом, як повідомляє ПНР, її військам минулої ночі вдалося встановити контроль над портом міста Сирт.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь