Переключиться на мобильную версию

Італійський міністр, який підозрюється у зв’язках з мафією, отримав вотум довіри парламенту

Палата депутатів італійського парламенту більшістю голосів проголосувала у середу ввечері за висловлення довіри міністру аграрної політики Італії Франческо Саверіно Романо, який підозрюється слідчими органами Палермо у причетності до діяльності мафії.
Уряд Берлусконі знову пройшов тест на міцність
Уряд Берлусконі знову пройшов тест на міцність
АР

Після літніх парламентських канікул представники провідної опозиційної сили Італії - Демократичної партії - запропонували колегам Романо по Палаті депутатів висловитися з даного питання, офіційно представивши на розгляд парламенту резолюцію про особисту недовіру міністру уряду Сільвіо Берлусконі. При цьому було підкреслено, що Романо був призначений на міністерську посаду в березні цього року, коли прокуратура Палермо вже висунула проти нього серйозні звинувачення.

Прибічники Берлусконі, який сам постійно знаходиться під пильною увагою слідчих органів і прокуратури, заявили, що така постановка питання носить суто політичний характер і закликали депутатів висловити довіру міністру.

У своєму виступі у Палаті депутатів перед голосуванням Романо закликав колег не допустити шантажу з боку слідчих органів щодо національного парламенту.

Місцеві політичні спостерігачі розцінювали голосування у Палаті депутатів по довірі Романо як важливий тест на міцність позицій уряду Берлусконі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь