Переключиться на мобильную версию

У Судані більше 10 млн дітей страждають від недоїдання

Сумне майбутнє чекає на суданських дітей через військові дії в різних штатах країни, попередив Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), доповідь якого поширили в середу суданські ЗМІ.
Багато дітей позбавлені повноцінного харчування, якісного медичного обслуговування і можливості вчитися
Багато дітей позбавлені повноцінного харчування, якісного медичного обслуговування і можливості вчитися
АР

Так, згідно з даними ЮНІСЕФ, понад 10 мільйонів суданських дітей страждають від нестачі харчування та відсутності медичних послуг.

"Суданські діти перебувають у важких умовах - багато з них позбавлені повноцінного харчування, якісного медичного обслуговування і можливості вчитися", - сказано в доповіді фонду.

Крім того, міжнародна організація зазначила, що життю багатьох суданських дітей загрожує небезпека через "жорстокі сутички, що стали для них повсякденністю".

Як сказала журналістам із цього приводу генеральний секретар Національної ради із захисту дитинства Амар Хабані, незважаючи на поліпшення ситуації з дитячою охороною здоров'я та освітою в країні після укладення мирного договору з повстанцями Півдня у 2005 році, військові дії, що тривають у прикордонних штатах Блакитний Ніл і Південний Кордофан негативно позначаються на становищі дітей.

Так, за її словами, в Блакитному Нілі за останній час помітно збільшилася кількість бездомних дітей.

Вона пояснила, що діти з бідних верств населення Судану стають бездомними та жебраками через військові дії.

На початку вересня президент Судану Омар аль-Башир ввів надзвичайний стан у штаті Блакитний Ніл, який розташований на кордоні з Республікою Південний Судан, яка відокремилася в липні від Судану. У цьому штаті армія Судану воює з бойовиками народно-визвольного руху базується в Південному Судані.

У червні військові дії охопили Південний Кордофан і його столицю Кадуглі.

Крім того, досі неспокійно в західному регіоні Дарфур, де з 2003 року суданській армії протистоять численні бунтівні угрупування, що вимагають зміни режиму.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь