Переключиться на мобильную версию

Онук Кім Чен Іра збирається вчитися в європейському коледжі

Онук північнокорейського лідера Кім Чен Іра, 16-річний Кім Хан Соль, в найближчі два роки збирається вчитися в Коледжі об'єднаного світу (UWCiM) в місті Мостар на півдні Боснії і Герцеговини і в даний момент чекає видачі візи в консульстві БіГ в Пекіні.
Низка членів сім'ї Кім Чен Іра перебувають під санкціями ООН і ЄС
Низка членів сім'ї Кім Чен Іра перебувають під санкціями ООН і ЄС
АР

Про це повідомила боснійська газета Дневн аваз.

Боснія і Герцеговина - одна з шести республік колишньої Югославії. Мостар - головне місто Герцеговини, населене переважно хорватами та мусульманами (населення близько 76 тис. осіб). Це одне з найкрасивіших балканських міст зазнало серйозних руйнувань під час війни в БіГ 1992-1995 років.

Керівництво навчального закладу тримає в таємниці інформацію про те, що онук відомого диктатора має намір навчатися в БіГ. Тому, як зазначає видання, жодних інших відомостей з приводу Кім Хан Соля в коледжі отримати не вдалося.

Онук північнокорейського лідера поки не приїхав в Мостар, хоча заняття в коледжі розпочалися 1 вересня. Як повідомляється, він подав документи на візу в консульство БіГ в Пекіні і в даний момент чекає рішення.

"Ми не можемо сказати заздалегідь, яким буде результат цієї процедури, і чи буде видана віза цього північнокорейському громадянину", - цитує Дневн аваз представника Служби у справах іноземців.

За відомостями газети, справа онука північнокорейського лідера вивчається з особливою ретельністю, оскільки низка членів сім'ї Кім Чен Іра перебуває під санкціями ООН та Європейського союзу.

Якщо все складеться вдало, Кім Хан Соль буде навчатися в Мостарі спільно з 73 новими студентами з 29 країн світу.

За неофіційними даними, перш, ніж записатися в мостарський коледж, Кім Хан Соль намагався вступити до кількох престижних американських шкіл.

Коледж об'єднаного світу був відкритий у Мостарі 25 вересня 2006, ставши дванадцятим такого навчальним закладом у світі. Там проходять навчання суденти із понад 30 країн світу. Термін навчання - два роки. Одна з головних цілей коледжу - сприяти розвитку післявоєнного суспільства.

Як повідомляється на сайті коледжу, студентів вибирають "винятково за заслугами". Відбір здійснює національний відбірковий комітет у країні зацікавленого студента. Студенти коледжу отримують стипендію, яка покриває вартість занять та іспитів, підручників, транспортних витрат, обладнання, харчування, проживання та медичного страхування.

Відкритої інформації про дітей і онуків нинішнього північнокорейського керівника немає. Проте в іноземній пресі згадуються три сини Кім Чен Іра. Кім Хан Соль, який збирається в Мостар, є сином старшого з трьох синів північнокорейського лідера, Кім Чен Нама. Свого часу його називали ймовірним наступником Кім Чен Іра, але потім ця версія відпала, оскільки Чен Нам вже давно живе за межами КНДР, в Макао, і займається бізнесом.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь