Переключиться на мобильную версию

У Брюсселі мусульманин побив поліцейського, який вимагав від його дружини зняти паранджу

У столиці Бельгії Брюсселі мусульманин побив поліцейського, який вимагав від його дружини зняти паранджу, що повністю закривала обличчя.
Мусульманин накинувся з кулаками на поліцейського у відповідь на вимогу зняти паранджу
Мусульманин накинувся з кулаками на поліцейського у відповідь на вимогу зняти паранджу
АР

Інцидент стався у брюссельській комуні Сен-Жосс, де поліцейський наряд зупинив на вулиці чоловіка і жінку, яка його супроводжувала, обличчя якої приховував традиційний мусульманський одяг.

У відповідь на вимогу зняти паранджу, щоб встановити особу жінки, мусульманин накинувся на одного з поліцейських, завдавши йому тілесних ушкоджень, а іншим пригрозив смертю, якщо вони насильно змусять його дружину показати обличчя.

Завзятий мусульманин був затриманий і тепер йому буде пред'явлено звинувачення в умисному побитті правоохоронця. Дружині правопорушника доведеться заплатити штраф за носіння паранджі.

Нагадаємо, що 23 липня у Бельгії набув чинності закон про заборону носіння у громадських місцях традиційного жіночого мусульманського одягу, який повністю приховує обличчя. За порушення заборони передбачені тюремне ув'язнення на термін до семи днів і штраф у 137,5 євро.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (1)
smertkacapam2011    29.09.2011, 14:51
Оценка:  0
smertkacapam2011
Здохніть каца.пські мразі!
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь