Переключиться на мобильную версию

У Парижі відбулася очна ставка Стросс-Кана з письменницею, яка звинуватила його в зґвалтуванні

Французька поліція у четвер, 29 вересня, провела очну ставку між екс-главою МВФ Домініком Стросс-Каном і письменницею Трістан Банон, яка звинувачує його в спробі зґвалтування.
Трістан Банон наполягає на винності Стросс-Кана
Трістан Банон наполягає на винності Стросс-Кана
АР

Очна ставка тривала дві з половиною години. Її організували слідчі відділу з боротьби зі злочинами проти приватних осіб, які з липня ведуть розслідування скарги Банон.

Допит проводився за відсутності адвокатів у рамках попереднього розслідування. Слідчі розраховували зрозуміти, чи залишаться протиріччя у свідченнях журналістки і екс-глави МВФ.

Як зазначають французькі ЗМІ, Стросс-Кан не став спілкуватися з журналістами після закінчення очної ставки.

Через кілька днів після допиту поліція передасть матеріали розслідування до прокуратури. Потім висловитися має прокурор, який не обмежений ніякими термінами. Він може оголосити про закінчення терміну давності щодо фактів, що розглядаються в рамках справи, закрити її за відсутністю складу злочину або прийняти рішення про продовження розслідування, передавши документи судовому слідчому.

Журналістка звинувачує колишнього главу МВФ у спробі зґвалтування в 2003 році. Вона стверджує, що Стросс-Кан накинувся на неї, коли вона інтерв'ювала його. Стросс-Кан називає звинувачення Банон вигаданими і стверджує, що ніякого насильства не було - він хотів просто поцілувати дівчину.

Після заяв Банон екс-глава МВФ подав позов, звинувачуючи її в наклепі. Скарга буде розглянута після закінчення розслідування за позовом самої Банон.

Нагадаємо, на початку вересня Стросс-Кан повернувся до Франції після того, як у Нью-Йорку було закрито кримінальну справу проти нього. Екс-глава МВФ був затриманий 14 травня на підставі заяви 32-річної покоївки готелю Sofitel Нафіссату Діалло, що звернулася в поліцію зі скаргою на насильницькі дії сексуального характеру з боку Стросс-Кан.

На початку липня прокуратура заявила, що покоївка дала неправдиві свідчення при отриманні притулку в країні, дурила податкові та соціальні органи, а також, ймовірно, збрехала під час свідчень під присягою перед великим журі. Кримінальну справу було закрито 23 серпня.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (1)
smertkacapam2011    29.09.2011, 14:51
Оценка:  0
smertkacapam2011
Здохніть каца.пські мразі!
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь