Переключиться на мобильную версию

У Москві вбили екс-голову наглядової ради миколаївської суднобудівельної компанії

Чоловік, поранений сьогодні ввечері у кафе на півночі Москви, який помер по дорозі в лікарню, раніше очолював наглядову раду миколаївського суднобудівельного ВАТ Вадан Ярдс Океан, а також володів німецькими верфями Wadan.
Чоловік помер по дорозі до лікарні
Чоловік помер по дорозі до лікарні
АР

Цивільна дружина і партнер по бізнесу загиблого Анна Еткіна госпіталізована.

Пара вечеряла у кафе на Ленінградському проспекті, коли невідомий відкрив по ним стрілянину, після чого сховався у дворах.

"Невідомий чоловік увійшов до ресторану, де вечеряли чоловік і жінка, підійшов до них і вистрілив по два-три рази у кожного з травматичної зброї", - повідомило агентству РІА Новости джерело в УВС Північного округу Москви.

Вилучені записи камер відеоспостереження, за допомогою яких слідство має намір встановити особу злочинця.

"Зараз у розшук оголошений чоловік середнього зросту, слов’янської зовнішності, носить чорну бороду", - розповіло агентству Інтерфакс джерело у правоохоронних органах.

Відомо, що Бурлаков лише нещодавно – у липні - вийшов на свободу. Він був заарештований у грудні минулого року. Слідство вивчало причетність Бурлакова і його партнера Євгена Зарицького, що входили до керівництва Фінансової лізингової компанії (ФЛК), до підписання у лютому-серпні 2008 року "договорів позики з фіктивними компаніями без покриття".

У липні 2008 року Бурлаков з партнерами придбали німецькі верфі Wadan Yards у Вісмарі і Варнемюнді і миколаївський завод Океан в Україні.

Через проблеми із замовленнями і фінансові труднощі після клопотання Wadan Yards на верфях була введена процедура захисту від кредиторів, а 1 серпня Адміністративний суд міста Шверін розпочав їхнє банкрутство.

У серпні швейцарська Nordic Yards, підконтрольна екс-голові московського офісу Nord Stream (оператор будівництва російсько-німецького газопроводу) Віталію Юсуфову, придбала верфі за 40 млн. євро у тимчасового керівника, призначеного урядом Німеччини. Про покупку підприємств Юсуфов і його батько, колишній міністр енергетики РФ Ігор Юсуфов до цього домовилися з властями Мекленбурга (власті землі були одним з найбільших кредиторів заводів).

Вадан Ярдс Океан також впродовж останніх років відчуває проблеми у роботі, накопичуючи заборгованість перед працівниками. В результаті прокуратура Миколаївської області порушила кримінальну справу за фактом невиплати зарплати, борг по якій на 31 серпня досягнув 17 млн. грн. При цьому обласні власті заявляють, що після серії перепродажів власників заводу знайти не вдається.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь