Переключиться на мобильную версию

Президент Литви назвала ізоляцію Білорусі великою помилкою

Президент Литви Даля Грібаускайте вважає, що ізоляція Білорусі - велика помилка.
Грібаускайте вважає, що неправомірно ізолювати Білорусь від Євросоюзу
Грібаускайте вважає, що неправомірно ізолювати Білорусь від Євросоюзу
АР

Таку думку литовський лідер висловила на зустрічі керівників країн Східного партнерства Європейського союзу, що проходила у Варшаві.

Грібаускайте, зокрема, заявила, що неправомірно ізолювати Білорусь від Євросоюзу, оскільки це веде до того, що "ізолюють людей всередині режиму". Ось чому Литва проявила ініціативу, почавши переговори про полегшення прикордонного режиму для жителів прикордонних зон з обох сторін, пояснила президент.

Виступаючи на пленарному засіданні саміту, Грібаускайте також підкреслила, що "процес лібералізації візового режиму країнам Східного партнерства не може бути повільніше, ніж Росії". "Усім східним сусідам повинні пред'являтися єдині вимоги, і не може бути подвійних стандартів", - зазначила вона.

Раніше повідомлялося, що Євросоюз зажадав негайного звільнення політичних в’язнів у Білорусі. Причому канцлер Німеччини Ангела Меркель виступила за додаткові санкції проти білоруського керівництва.

Білорусь відмовилася брати участь у саміті через те, що організатори не запросили на форум президента Олександра Лукашенка.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь