Переключиться на мобильную версию

Загін російських кораблів зробив візит ввічливості до Японії

Загін кораблів російського Тихоокеанського флоту на чолі з ракетним крейсером Варяг, що здійснює дальній морський похід, завершив візит ввічливості до японського порту Майдзуру на острові Хонсю.
Російські кораблі зробили візит ввічливості до Японії
Російські кораблі зробили візит ввічливості до Японії

"Російська військова офіційна делегація під час перебування в Японії відвідала мерію Майдзуру, поклала вінки до меморіалу японських військових моряків, загиблих при виконанні службових обов'язків", - повідомив прес-секретар командувача флотом капітана першого рангу Романа Мартова.

У рамках візиту в Майдзуру відбулися японсько-російські навчання з надання допомоги екіпажу судна, який подав сигнал лиха у відкритому морі.

Разом із загоном кораблів ТОФ у складі флагмана Варяг, а також танкера Іркут і морського рятувального буксира в маневрах взяли участь чотири кораблі морських Сил самооборони Японії на чолі з есмінцем Акебоно.

Згідно з легендою маневрів, на вантажному судні в Японському морі сталася пожежа. Моряки двох країн успішно провели операцію з порятунку екіпажу за допомогою палубних вертольотів та ліквідацію пожежі.

Після закінчення візиту загін російських кораблів залишив Майдзуру і взяв курс на Маріанські острови. Програма походу передбачає зайти у морські порти США і Канади.

Нагадаємо, в грудні 2010 року повідомлялося, що російський теплохід Sunrise зазнав аварії в Японському морі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь