Переключиться на мобильную версию

Кількість жертв епідемії холери на Гаїті перевищила 6 тисяч людей

Жертвами епідемії холери на Гаїті стали вже 6 тисяч 435 осіб, при цьому в столиці Порт-о-Пренс від холери померла 221 особа, повідомляє сайт МОЗ країни.
Кількість жертв епідемії досягла 6 435 осіб
Кількість жертв епідемії досягла 6 435 осіб
АР

Жертвами епідемії холери на Гаїті стали вже 6 тисяч 435 осіб, при цьому в столиці Порт-о-Пренс від холери померла 221 особа, повідомляє сайт МОЗ країни.

З цього списку від холери померли 1196 жителів західного департаменту Артібоніт. Влада зазначає, що епідемія йде на спад. Так, за неповними попередніми даними, у вересні від холери померли 169 мешканців острова, захворіли близько 15 тисяч. У серпні було 298 померлих і більше 20 тисяч хворих. 

За даними відомства, ознаки захворювання з початку епідемії спостерігалися у 455 тисяч 727 жителів країни, 242 тисячі 205 з них були госпіталізовані. 

У сусідній Домініканській Республіці від холери померли 135 людей. 

Епідемія холери почалася на північному сході Гаїті в кінці жовтня 2010 року.

На думку місцевих жителів, джерелом інфекції стала база непальських миротворців, відходи з якої без будь-якого очищення зливалися в довколишню річку. Такого висновку дійшов французький епідеміолог, який прибув на Гаїті на прохання місцевого мінохоронздоров'я. 

Завдяки донорській допомозі низки країн, на боротьбу з холерою з початку нинішнього року було направлено 107 мільйонів доларів. Гроші виділяються, зокрема, на забезпечення населення медикаментами, їжею та чистою питною водою.

Холера - гостра кишкова інфекція, яка викликається бактеріями виду Vibrio cholerae. Холерний вібріон мешкає в брудній воді і брудній їжі. Поширюється, як правило, у формі епідемій, провокуючи швидку втрату організмом рідини і зневоднення різного ступеня, аж до смерті. 

Нагадаємо, що наприкінці серпня Донецька обласна санітарно-епідеміологічна станція заявила про ліквідацію вогнища холери в Маріуполі Донецької області. 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь