Переключиться на мобильную версию

У Мінську затримали опозиціонера Лебедька після повернення з саміту Східного партнерства

Голова Об'єднаної громадянської партії (ОГП) Білорусі Анатолій Лебедько після повернення з Варшави, де проходив саміт Східного партнерства, доставлений в Центральне РУВС Мінська.
Лебедько вважає, що його затримали через поїздку до Варшави
Лебедько вважає, що його затримали через поїздку до Варшави
ucpb.org

Про це повідомляють білоруські інтернет-ресурси. У повідомленнях сказано, що біля будинку лідера ОГП чекали невідомі в цивільному. Не представившись, вони зажадали, щоб політик пішов з ними. Анатолій Лебедько і його дружина стали протестувати, але політика все-таки затягнули в машину.

У ситуацію втрутилися сусіди, які своїми авто перегородили виїзд з двору і викликали міліцію, повідомляють інтернет-ЗМІ. "На місце приїхав наряд з Центрального РУВС. Міліціонери запропонували Лебедько поїхати з ними в РВВС, для того, щоб з'ясувати питання про паспорт, з яким він їздив за кордон", - наголошується в повідомленнях.

Телефон політика нині не відповідає. При цьому сам Лебедько вважає, що його затримали в Мінську через поїздку до Варшави, де відбувався саміт Східного партнерства.

"Тут я бачу прямий взаємозв'язок. Я ще у Варшаві на зустрічах казав канцлеру ФРН Меркель і прем'єр-міністрові Польщі Туску, що слід очікувати посилення репресій з боку білоруської влади, у якої є велика образа на те, що їх не запросили до Варшави", - заявив Лебедько.

У міліції, за його словами, "мені сказали, що я нібито незаконно переміщаюся через кордон". "Хоча вони прекрасно знають, що це неможливо", - сказав він.

При цьому опозиціонер додав, що "КГБ мені досі не повернув паспорт, МВС не видає новий, незважаючи на те, що мною представлені всі необхідні документи".

Нагадаємо, 30 вересня на саміті Східного партнерства у Варшаві країни Євросоюзу зажадали негайного звільнення політичних ув'язнених в Білорусі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь