Переключиться на мобильную версию

Екс-кандидат у президенти Білорусі Усс вийшов на свободу

Екс-кандидата в президенти Білорусі Дмитра Усса помилував президент Білорусі Олександр Лукашенко і він вийшов на свободу, повідомляє в суботу білоруський інтернет-портал Хартія-97 з посиланням на дружину Усса Євгенію.
До цих пір Усс перебував у республіканській тюремній лікарні у Мінську
До цих пір Усс перебував у республіканській тюремній лікарні у Мінську
nv-online.info

"Кандидата в президенти звільнили о 19.00 у зв'язку з указом Лукашенка про помилування", - повідомила дружина Усса.

До цих пір Усс перебував у республіканській тюремній лікарні в Мінську.

До теперішнього часу в ув'язненні перебувають ще два екс-кандидати в президенти Білорусі Андрій Санніков і Микола Статкевич.

Білоруська опозиція 19 грудня 2010 організувала в Мінську несанкціоновану акцію після завершення голосування на президентських виборах, переможцем на яких став чинний президент Олександр Лукашенко. Влада затримала сотні учасників акції, включаючи опозиційних кандидатів у президенти, що рішуче засудили Євросоюз та США. Більшість затриманих були покарані в адміністративному порядку.

За організацію масових заворушень екс-кандидат у президенти Микола Статкевич був засуджений до шести, а екс-кандидат Дмитро Усс - до 5,5 років позбавлення волі в колонії посиленого режиму. Суд засудив екс-кандидата в президенти Білорусі Володимира Некляєва до двох років позбавлення волі з відстрочкою виконання вироку на два роки, визнавши його винним в організації групових дій, що грубо порушують громадський порядок (стаття 342 КК Білорусі). Екс-кандидат Андрій Санніков засуджений до п'яти років позбавлення волі.

Ще один екс-кандидат Алесь (Олексій) Михалевич зумів таємно виїхати з Білорусі й отримав політичний притулок у Чехії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь