Переключиться на мобильную версию

Кім Чен Ір готує молодшого сина у свої наступники

У КНДР повним ходом відбувається передача влади від Кім Чен Іра до його молодшого сина Кім Чен Уна.
14 квітня 2012 планується остаточна передача влади
14 квітня 2012 планується остаточна передача влади
АР

Також в країні впевнено проводиться реорганізація внутрішнього політичного, військового та економічного апарату, щоб він був здатний надати необхідну допомогу молодому лідеру.

Про це в неділю повідомило японське інформаційне агентство Кіодо. "Лідер КНДР Кім Чен Ір протягом останнього року все більше уваги приділяє виключно зовнішній політиці та проблеми ядерної програми Північної Кореї", - підкреслюють японські журналісти.

"У той же час керівництво у справах внутрішньої політики та житті країни все більш чітко переходить до його молодшого сина", - відзначає агентство, посилаючись на власні джерела в Пхеньяні.

Основний аргумент, на який спираються японські політологи - 100-річний ювілей Кім Ір Сена, який всі мешканці КНДР будуть відзначати 14 квітня 2012 року. Саме в цей період планується остаточна передача влади від Кім Чен Іра до його молодшого сина.

Аналітики звертають увагу на те, що останній рік Кім Чен Ун постійно супроводжує свого батька. Це говорить про те, що північнокорейський лідер знайомить країну з майбутнім наступником і в той же час показує своєму синові, як потрібно керувати державою і спілкуватися з народом.

Кім Чен Ун з'явився на політичній арені порівняно недавно - наприкінці минулого року. З тих пір, на думку багатьох політологів, в КНДР почався форсований процес передачі влади від батька до сина, який багато хто пов'язує з погіршенням здоров'я Кім Чен Іра.

Нагадаємо, 9 вересня в Північній Кореї відбувся військовий парад з нагоди 63-ї річниці утворення КНДР.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь