Переключиться на мобильную версию

Німці відзначають 21-шу річницю об'єднання Німеччини

Німеччина у понеділок, 3 жовтня, відзначає річницю об'єднання країни - День німецької єдності.
21 рік тому землі НДР увійшли до складу ФРН
21 рік тому землі НДР увійшли до складу ФРН
АР

Рівно 21 рік тому землі Бранденбург, Мекленбург-Передня Померанія, Саксонія-Анхальт, Саксонія і Тюрінгія, що входили до складу НДР, приєдналися до ФРН. На площі біля будівлі рейхстагу, де на даний час засідає бундестаг, тоді було піднято державний прапор Федеративної Республіки. З тих пір 3 жовтня є у країні національним святом і неробочим днем.

Основні заходи з нагоди Дня німецької єдності пройдуть у колишній столиці Західної Німеччини - Бонні, що розташований у Північному Рейні-Вестфалії. Саме ця федеральна земля головує зараз у бундесраті і, відповідно, приймає свято.

В урочистостях візьмуть участь канцлер Ангела Меркель, президент ФРН Крістіан Вульф, інші відомі політики і високі гості. Відкривається програма офіційних заходів святковим богослужінням, яке пройде у церкві Кройцкірхе.

У зверненні до нації з нагоди майбутнього свята Меркель зізналася, що через 21 рік після об'єднання Німеччини відмінності між сходом і заходом країни, як і раніше, великі, передають Вести.ru із посиланням на ИТАР-ТАСС. За словами канцлера, відмінності виражаються, зокрема, у масовому відтоку молоді зі східних земель на захід.

Також Меркель зазначила, що на сході ФРН більш низький рівень народжуваності, і на даний час показник безробіття у землях, які належали до колишньої НДР, майже у два рази вищий. Водночас німецький лідер переконана, що Німеччина ефективно долає наслідки поділу.

Нагадаємо, що у серпні цього року виповнилося 50 років з моменту зведення Берлінської стіни.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь