Переключиться на мобильную версию

Дружина засудженого супротивника Лукашенка звернулася за допомогою до дружин Медведєва і Путіна

Журналістка Ірина Халіп, дружина засудженого екс-кандидата в президенти Білорусі Андрія Санникова, звернулася до дружини президента і прем'єра Росії і низки країн Заходу з проханням допомогти звільнити її чоловіка.
Ірина Халіп побоюється розправи над своїм чоловіком
Ірина Халіп побоюється розправи над своїм чоловіком
АР

"Білоруські спецслужби роблять все щоб перетворити мене у вдову, а нашого сина - в сироту", йдеться в листі, опублікованому в понеділок, 3 жовтня, в Новой газете.

Ірина Халіп просить Світлану Медведєву і Людмилу Путіну, а також дружин президентів Франції, США, Польщі і британського прем'єр-міністра "переконати чоловіків" використовувати їхній вплив, щоб не допустити розправи над Андрієм Санниковим, звільнити його та інших білоруських політв'язнів.

Нагадаємо, Андрій Санников був засуджений до п'яти років позбавлення волі у справі про масові заворушення в Мінську після виборів 19 грудня 2010 року. Його дружина Ірина Халіп була засуджена до двох років позбавлення волі з відстрочкою виконання вироку на два роки.

До різних термінів також були засуджені екс-кандидати в президенти Дмитро Усс і Володимир Некляєв.

У березні Чехія надала статус політичного біженця екс-кандидату в президенти Білорусі Алесю Михалевичу. Втечу з країни опозиціонер пояснив побоюванням за своє життя.

1 жовтня президент Білорусі Олександр Лукашенко помилував Дмитра Усса.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь