Переключиться на мобильную версию

ЗМІ: У Росії створено загін з ліквідації за кордоном людей, визнаних ворогами держави

Російські спецслужби отримали дозвіл на фізичне усунення громадян, що проживають за кордоном, які вважаються владою ворогами держави, пише британська газета Da

Видання посилається на секретний документ нібито підписаний у 2003 році заступником голови ФСБ генерал-полковником Нечаєвим.

Як пише Daily Telegraph, спецслужби "почали формувати підрозділи", які повинні виявляти, повертати до Росії, а в особливих випадках і ліквідувати в країнах Близького зарубіжжя та Євросоюзу тих, хто на батьківщині обвинувачується у скоєнні особливо тяжких злочинів.

За даними газети, яку цитує Эхо Москвы, агентами спецзагону було здійснено низку вбивств у Дубаї, Катарі та Відні, а останнє з таких убивств сталося в Стамбулі минулого тижня, коли "озброєна людина застрелила лідера чеченський повстанців і двох його охоронців".

Daily Telegraph пише, що потенційною метою загону у Великобританії є бізнесмен Борис Березовський. Сам підприємець в інтерв'ю газеті повідомив: "Я давно знав про це. Вже було кілька спроб мене вбити. На щастя, я був попереджений". За словами бізнесмена, десь місяць тому йому "знову рекомендували не виїжджати за кордон".

Крім того, зазначає газета, що у Великобританії метою російських спецслужб крім Бориса Березовського і загиблого Олександра Литвиненка може бути Ахмед Закаєв.

Нагадаємо, в грудні 2010 року прем'єр-міністр Володимир Путін заявляв, що російські спецслужби не займаються фізичною ліквідацією зрадників за кордоном.

Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь