Переключиться на мобильную версию

Новодворська: У мене у квартирі висить портрет Бандери

У лідера російської партії Демократичний союз Валерії Новодворської у московській квартирі висить портрет лідера ОУН Степана Бандери.
Новодворська: Росія обвішана портретами Путіна і Медведєва, а аж ніяк не Толстого і Солженіцина
Новодворська: Росія обвішана портретами Путіна і Медведєва, а аж ніяк не Толстого і Солженіцина
АР

Про це вона пише у своїй статті для ZN.UA.

"У російській історії не було чергування зрадника батька Хмеля із патріотом гетьманом Мазепою, не було такого помаранчевого Майдану, який сьогодні весь вміщується у камері Юлії Тимошенко, і ніколи б не став президентом Віктор Ющенко, - пише Новодворська.

"Якби Єльцин, єдине щастя, що випало нам на долю за весь радянський та пострадянський період, вирішив відроджувати російську історичну пам'ять, як Ющенко - українську, він би зніс Мавзолей, позбивав би з Кремля червоні зірки і розвалив би на цеглинки ленінські пам'ятники", - вважає вона.

"Втім, Янукович уже скасував Ющенківську спадщину щодо увічнення немеркнучої слави героїв ОУН Степана Бандери та Романа Шухевича. Якщо портрет Бандери висить у мене, росіянки, над письмовим столом у московській квартирі, так чиї ж портрети мають висіти у квартирах українців у Києві?", - запитує Новодворська.

Втім, за її словами, "Росія обвішана портретами Путіна і Медведєва, а аж ніяк не Толстого і Солженіцина".

Як повідомлялося, раніше Новодворська назвала Януковича зрадником і колабораціоністом, який "готовий поступитися Москві всім, чим тільки можна".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь