Переключиться на мобильную версию

У Каліфорнії 12 тисяч ув'язнених оголосили голодування

Близько 12 тисяч ув'язнених у в'язницях Каліфорнії оголосили голодування, щоб домогтися поліпшення умов утримання.
Каліфорнійські в'язні вимагають пом'якшити умови перебування в карцері
Каліфорнійські в'язні вимагають пом'якшити умови перебування в карцері
АР

Про це, як передає Lenta.ru, повідомила газета The Los Angeles Times з посиланням на адвокатів учасники протесту. Якщо ця цифра підтвердиться, нинішнє голодування стане наймасовішою акцією протесту ув'язнених у новітній історії США.

У той же час представники американської системи виконання покарань заявляють, що адвокати сильно завищили кількість страйкуючих. За даними влади, 3 жовтня в акції брали участь 1245 ув'язнених з чотирьох в'язниць, у той час як ще 29 вересня їхня кількість становила 4252. Правозахисники тим часом стверджують, що акція відбувається у восьми в'язницях штату.

Каліфорнійські в'язні голодують з 26 вересня. Вони вимагають припинити практику, за якої підозрюваних у злочинній діяльності можуть посадити в карцер на невизначений термін. За даними CNN, ув'язнені також вимагають пом'якшити умови перебування в карцері і скасувати негласне правило, яке заохочує їх до доносів.

Наприкінці вересня влада заявила про намір ізолювати ініціаторів голодування. Очікується, що дисциплінарні заходи торкнуться і решти учасників акції.

У липні 2011 року понад шість з половиною тисяч каліфорнійських ув'язнених, також вимагаючи поліпшення умов утримання, голодували три тижні. Тоді тюремна влада пообіцяла видати ув'язненим теплі головні убори та настінні календарі, а також переглянути правила утримання в карцері. Ув'язнені, проте, стверджують, що суттєвих змін на краще з того часу не відбулося.

Нагадаємо, в серпні минулого року в Каліфорнії у місті Фолсон у ході придушення бунту близько 200 ув'язнених охороною було поранено сім осіб.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь