Переключиться на мобильную версию

Міграційна служба підтримує збільшення припливу робочої сили у РФ

Приплив робочої сили в Росію з інших країн необхідно збільшити, вважають у Федеральній міграційній службі. За даними відомства, зараз у країні перебуває близько дев'яти мільйонів іноземців.

"У тих країнах, де спостерігається демографічний спад, потреби економіки диктують необхідність не просто залучення, а боротьби за мігрантів", - заявила заступник глави ФМС Катерина Єгорова.

Вона також зазначила, що "міграційна привабливість Росії не така висока для висококваліфікованих фахівців, як хотілося б".

"Зараз у нас перебуває трохи більше дев'яти мільйонів іноземних громадян на території країни. З них 1,3 мільйона законно працюють, частина приїжджає з метою, не пов'язаною із здійсненням трудової діяльності, і частина - це ті, хто працює незаконно", - сказала Єгорова.

При цьому вона зазначила, що мігрантів, які незаконно перебувають на території Росії, близько 150 тисяч.

За даними Федеральної міграційної служби, більшість іноземців, що прибули до Росії в поточному році, становлять люди, які в'їхали на територію країни в приватних цілях (50,3%), з метою здійснення трудової діяльності (12,4%), у службових питаннях в Росію приїхали близько 2,5% іноземців. Також, за даними ФМС, трохи більше 11% іноземців приїхали до РФ як туристи і близько 1% з метою навчання.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь