Переключиться на мобильную версию

У Владивостоку знову запалили Вічний вогонь після втручання Медведєва

Компанія Приморський газ в середу, 5 жовтня, відновила у Владивостоці подачу газу на Вічний вогонь меморіалу Бойова слава Тихоокеанського флоту, після того, як президент РФ Дмитро Медведєв розкритикував рішення комерсантів припинити через борги подачу на.
У Владивостоку знову горить вічний вогонь
У Владивостоку знову горить вічний вогонь
vesti.ru

У вівторок, 4 жовтня, президент Росії доручив владі Примор'я розібратися і покарати винних у відключенні Вічного вогню у Владивостоці.

Медведєв наголосив, що "всі рішення повинні бути економічно мотивованими, але не повинно бути аморальних рішень". Він назвав "абсолютно неприйнятною" ситуацію, "коли за несплату декількох рахунків, в якій ще треба розібратися, загасили Вічний вогонь".

Президент доручив уряду і губернатору Приморського краю "розібратися у події і покарати тих, хто це зробив".

Пізніше фахівці розблокували газову систему, і подали паливо на меморіал. На питання журналістів, чи надовго загорівся вогонь, головний інженер компанії Приморський газ відповів: "Назавжди!".

Раніше представник командувача ТОФ заявив, що вогонь на меморіалі бойової слави погашено через те, що флот заборгував компанії постачальнику газу 87 тисяч рублів. За його словами, командування ТОФ надсилало гарантійні листи керівництву Приморського газу, в яких не тільки запевняло, що скромний борг неодмінно буде погашено, а й наголошувало, що йдеться не про комерційний проект, спрямований на отримання прибутку.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (22)
Отсортировать по дате Вниз
Tamerlann    06.04.2014, 15:23
Оценка:  +4
Tamerlann
realvugluskro    29.11.2013, 11:28
Оценка:  +5
realvugluskro
MATROS    14.10.2011, 15:46
Оценка:  -1
MATROS
Суслика не вижу, а барана вижу.
realvugluskro    29.11.2013, 11:28
Оценка:  +3
realvugluskro
Zenitchik  (аноним)  14.10.2011, 17:54
Оценка:  +1
Zenitchik
на женщин, мужчины всегда оказывают давление в некоторых позах
stubborn+    14.10.2011, 16:19
Оценка:  +3
stubborn+
Ложь вся заметка.
IAssembler    14.10.2011, 16:18
Оценка:  +2
IAssembler
Мать пеарасты зачем трогают на ней ничего не числится и все это знают
IAssembler    14.10.2011, 16:36
Оценка:  -3
IAssembler
Надо было сначала её чекиста посадить
VK-910    19.11.2013, 15:26
Оценка:  +3
VK-910
Партагас    14.10.2011, 16:08
Оценка:  +4
Партагас
Мурлян
Григян
Капительман
Турч инов
Суслов

Одні щирі.
PidorAsus  (аноним)  14.10.2011, 16:20
Оценка:  -2
PidorAsus
Португес, а ты шовинист надомник или гондон серийный?
Tamerlann    06.04.2014, 15:23
Оценка:  +2
Tamerlann
1    14.10.2011, 16:02
Оценка:  0
1
Их там воздухом накачали что ли?
MATROS    14.10.2011, 15:41
Оценка:  -1
MATROS
Единственная мужественная женщина, среди слабаков и трусов мужчин, как ворон налетевших чтобы заклевать.
realvugluskro    29.11.2013, 11:28
Оценка:  -2
realvugluskro
MATROS    14.10.2011, 15:45
Оценка:  +1
MATROS
Слава Украине и президенту Тимошенко!!!!!!!!
klarisa    14.10.2011, 21:50
Оценка:  0
klarisa
А причём тут мужские трусы?
Партагас    14.10.2011, 15:37
Оценка:  -3
Партагас
Оно есть, но подробностей рассказать не могу

Пук!!!!
LаLІ  (аноним)  14.10.2011, 15:41
Оценка:  +2
LаLІ
комменты можно не подписывать... тут все без официоза..
Владыка**    11.11.2013, 14:56
Оценка:  -1
Владыка**
bukvar  (аноним)  05.10.2011, 08:55
Оценка:  0
bukvar
карлики з кремля! ха-ха-ха!