Переключиться на мобильную версию

Парламент Білорусі таємно вніс зміни до закону про масові акції

Палата представників Національних зборів Білорусі на закритому засіданні прийняла відразу у двох читаннях зміни до закону Про масові заходи.

Як повідомляють РИА Новости з посиланням на представника парламенту, засідання відбулося в понеділок увечері, пресу на нього не запрошували, адже обговорювався законопроект "обмеженого розповсюдження".

Представляли документ заступник міністра внутрішніх справ Євген Полудень і заступник голови парламентської комісії з прав людини, національних відносин і засобів масової інформації Анатолій Глаз. Текст документа поки не доступний журналістам.

Як зазначає Радіо Свободa, поправки до закону, винесені на розгляд у липні, викликали широкий суспільний резонанс як у Білорусі, так і за її межами. Лідери демократичної опозиції розцінили поправки як спробу підвести юридичну базу під міліцейське свавілля, - тільки в червні-липні близько півтори тисячі учасників мовчазних акцій були заарештовані, побиті й засуджені до адміністративних арештів і штрафів.

За даними ЗМІ, білоруська влада планує прирівняти до пікетування "спільну масову присутність громадян у певному суспільному місці й у визначений час для здійснення заздалегідь певної дії чи бездіяльності, організованих у тому числі через інтернет або інші інформаційні мережі для протесту чи публічного вираження суспільно-політичних настроїв".

Як очікується, у середу в Палаті представників відбудеться прес-конференція, присвячена прийняттю цього закону.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь