Переключиться на мобильную версию

У Домодєдово німецького експерта з Росії ув’язнили у приміщенні з нелегалами

Німецький експерт з російських питань Ханс Хеннінг Шредер заявив, що прикордонники в московському аеропорту Домодєдово не пустили його у РФ.

Як повідомив Шредер виданню Spiegel, співробітники прикордонної служби у середу ввечері заявили йому, що він може бути "загрозою для безпеки". Причому документи були оформлені належним чином, віза була видана в російському посольстві у Берліні, сказав 62-річний експерт.

Політолог цього року кілька разів був у Росії, цього разу він збирався взяти участь у конференції Цінності росіян і німців у порівнянні. Замість участі у конференції Шредеру довелося посидіти у приміщенні з нелегальними мігрантами.

Ханс Хеннінг Шредер є керівником дослідницької групи німецького Фонду науки і політики і прилетів до Москви на запрошення Вищої школи економіки.

Як повідомляє видання, інцидентом займаються представники посольства Німеччини у Москві та відомства федерального канцлера в Берліні.

Нагадаємо, що в лютому кореспондента The Guardian Люка Хардінга, який прибув до Москви, не пустили у РФ, анулювавши візу. Журналіста відправили до Великобританії на першому ж літаку. МЗС РФ пояснив такі дії порушенням затверджених урядом РФ правил роботи іноземного кореспондента.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь