Переключиться на мобильную версию

Ми працюватимемо з Кудріним: Путін висловився за себе і Медведєва

Не дивлячись на "збій емоційного характеру", екс-міністр економіки РФ Олексій Кудрін працюватиме у команді, це думка і президента, і прем’єра, заявив глава уряду Володимир Путін.
Ми працюватимемо з Кудріним, - заявив Медведєв
Ми працюватимемо з Кудріним, - заявив Медведєв
АР

"Це рішення (про відставку) прийняте президентом на підставі того, що Олексій Леонідович допустив низку некоректних висловлювань з приводу того, що його позиція не збігається з позицією президента. Що мені тут говорити ще? Ви хочете, аби я це коментував? Мені здається, що навіть коментарі з мого боку з цього приводу були б некоректними", - сказав сьогодні Путін, відповідаючи на запитання учасників пленарної сесії третього інвестиційного форуму ВТБ Капітал Росія кличе!

"Ми говорили з Олексієм Леонідовичем з цього приводу. Хочу вам сказати, що це і моя думка, і думка президента Медведєва: не дивлячись на збій емоційного характеру, Олексій Леонідович все одно залишається членом нашої команди і ми з ним працюватимемо, сподіваюся, що і він з нами працюватиме, він корисна і потрібна нам людина", - сказав Путін.

Виступаючи на форумі, прем’єр зазначив, що Кудрін є одним з кращих фахівців не лише у Росії, але і в світі.

"Він наш і мій особистий, дуже добрий товариш, з яким я підтримував дуже близькі, тісні взаємини протягом багатьох років з початку 90-х років", - сказав Путін.

Віце-прем’єр, міністр фінансів Олексій Кудрін, що обіймав цю посаду 11 років, 26 вересня пішов у відставку через розбіжності з президентом щодо низки ключових питань фінансової політики, зокрема з приводу витрат на військові цілі.

Відповідаючи на запитання журналістів 25 вересня, Кудрін повідомив, що не бачить собі місця у новому уряді, який Медведєв може сформувати після президентських виборів у 2012 році. Глава держави наступного дня запропонував главі Мінфіну протягом дня подати у відставку, якщо він не згоден  з політикою президента. Той відповів, що перед ухваленням рішення порадиться з прем’єр-міністром Володимиром Путіним. Пізніше стало відомо, що президент підписав указ про відставку Кудріна за поданням прем’єра.

В четвер глава уряду вперше детально висловився з приводу відставки Кудріна. Минулого тижня він лише представив двох чиновників,  які займатимуться питаннями фінансів в уряді, і закликав усіх проявляти стриманість і бути дисциплінованими.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь