Переключиться на мобильную версию

Заарештовано одного з ватажків потужного мексиканського наркокартелю

Сьогодні поліція Мексики оголосила про арешт одного з ватажків наркокартелю La Familia.
Поліція Мексики оголосила про арешт одного з ватажків La Familia
Поліція Мексики оголосила про арешт одного з ватажків La Familia
АР

Мартін Росалес Магана разом з трьома іншими злочинцями був затриманий у штаті Мехіко вчора, 5 жовтня. Останнім часом глава La Familia (Родина) був змушений переховуватися не лише від поліцейських, але і від бандитів з конкуруючого клану Лицарі Храму (Caballeros Templarios), які обклеїли мексиканські міста фотографіями Росалеса Магани і обіцяли велику премію за його затримання.

За даними поліції, незадовго до цього Магана намагався заручитися підтримкою давніх ворогів Родини, угрупуванням Los Zetas, аби разом виступити проти Лицарів храму, але спроба виявилася невдалою.

Основним джерелом доходів мексиканських наркокартелів є оптовий продаж наркотичних речовин, перш за все метамфетаміну, до сусідніх Сполучених Штатів.

Колись могутній клан La Familia, знаменитий, серед іншого, своїм напіврелігійним статутом, який, зокрема, забороняє членам клану самим вживати наркотики і поширювати їх на території Мексики, переживає зараз не найкращі часи. Так, останніми роками регулярно приходять повідомлення про затримання або вбивство ватажків.

Як стверджують поліцейські, незабаром угруповання буде повністю знищене.

Певних успіхів вдалося досягти владі Мексики у боротьбі і з іншими наркокартелями. Так, цієї середи було оголошено про арешт засновника банди Нові люди (Gente Nueva) Ноеля Сальгейро. До цього поліцейським вдалося значно ослабити два інших великих картелі, Ареллано Фелікс (Arellano Felix) і Белтран Лейва (Beltran Leyva).

У серпні був заарештований  лідер  наркокартелю Рука з очима Оскар Гарсіа Монтойя. Бойовики картелю відомі тим, що кидали відрубані голови своїх жертв на вулицях міст довкола Мехіко.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь