Переключиться на мобильную версию

Напередодні 59-річчя Путіна відбулася акція Наших і вийшла розмальовка Вова і Діма

Молодіжний прокремлівський рух Наші заздалегідь привітав прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна з днем народження, влаштувавши вуличну акцію. А видавництво Факультет, що випустило рік тому скандальний календар зі студентками, підготувало розмальовку Вова і.
Прихильники Путіна приготували йому подарунки
Прихильники Путіна приготували йому подарунки
АР

День народження Путіна - 7 жовтня. Завтра йому виповниться 59 років.

Активісти Наших сьогодні зі свічками в руках вишикувалися біля будівлі Історичного музею в Москві, утворюючи підсвічене вогниками число 59. Також вони заспівали пісню Путіну На жаль, день народження тільки раз на рік.

Як повідомили в прес-службі руху, вони знімають ролик, який завтра презентують прем'єру. На відео Путін зображений у мультиплікаційному образі.

Раніше рух вітав із днем народження президента Дмитра Медведєва. Молоді люди пропонували всім охочим на вулицях міста залишити свої привітання очільнику держави в спеціально створеному Twitter-акаунті. Найкращі побажання транслювалися на великому екрані, встановленому на Пушкінській площі.

Тим часом видавництво Факультет, яке прославилося після випуску скандального календаря з напівоголеними студентками МДУ до дня народження російського прем'єра минулого року, подарувало Володимиру Путіну на 59-річчя книжку-розмальовку під назвою Вова і Діма.

У книзі російський президент Дмитро Медведєв і прем'єр-міністр Володимир Путін представлені в образі дітей - Вови і Діми.

"Володимир Путін і Дмитро Медведєв - люди з почуттям гумору, думаю, їм це сподобається", - заявив один з авторів проекту, випускник журфаку МДУ.

За словами автора, він радий можливості привітати Путіна і відчуває до нього особисту симпатію, вважаючи його "яскравим і цікавим політиком, професіоналом своєї справи", який "дуже багато зробив для нашої країни". При цьому випускник журфаку стверджує, що не є членом будь-яких політичних організацій чи рухів.

Минулорічний календар викликав чимало негативних відгуків, в тому числі з боку керівництва факультету журналістики МДУ, де навчалися дівчата, що знялися для календаря. Формат дитячої розмальовки, за словами її авторів, є своєрідною відповіддю на звинувачення у вульгарності. 

На новий подарунок Путіну авторів, за їх визнанням, надихнув минулорічний успіх.

Вони повідомили, що минулого року календар мав величезний комерційний успіх, видавництво стало впізнаваним, продавши колосальний тираж - близько 100 тисяч примірників, найбільший тираж щорічного календаря, який коли-небудь продавався в Росії.

Календар вперше опублікувала у своєму блозі прес-секретар руху Наші Христина Потупчик. На той час він уже продавався в одній з великих роздрібних мереж.

При цьому і автори календаря, і представники прокремлівського руху будь-який зв'язок один з одним заперечували.

Пізніше група студенток журфаку МДУ опублікувала в Мережі інший календар, який є відповіддю на перший. Він має назву фразою У нас накопичилося кілька питань. Ми поставили їх і містить фото шістьох дівчат, які позують із заклеєними ротами. Фото супроводжуються питаннями: Коли звільнять Ходорковського?, Дурні гаразд, але дороги як? та іншими.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь