Переключиться на мобильную версию

Каддафі звернувся до своїх прихильників з аудіо-зверненням

Колишній лівійський лідер Муаммар Каддафі звернувся до своїх прихильників з аудіо-зверненням.

Телеканал, розташований у Дамаску, передав запис, в якому Каддафі закликав усіх, хто підтримує його, вийти на вулиці лівійських міст на знак протесту проти нової адміністрації країни.

У цьому зверненні полковник закликав лівійців "виступити мільйонами проти сил Національної перехідної ради".

"Я закликаю лівійський народ, чоловіків і жінок, знову вийти мільйонами на демонстрації-на вулиці і площі у всіх містах. Я кажу - не бійтеся нікого, ви - це народ, ви належите цій землі, зробіть так, щоб ваш голос почули поплічники НАТО ", - заявив Каддафі.

"Деякі говорять про Національну перехідну раду, як про законну владу лівійського народу, але звідки виходить ця легітимність, з вибору та інтересів лівійського народу?", - сказав він.

Полковник також звернувся до урядів країн, що розвиваються, які визнали Національну перехідну раду Лівії, і заявив, що вони теж можуть бути зміщені за допомогою іноземного втручання.

Про місцеперебування Каддафі досі нічого не відомо. Частина його сім'ї - дружина Сафія, дочка Аїша і сини Мухаммед і Ганнібал Каддафі - втекли до Алжиру.

28 вересня представник військового командування ПНР заявив, що Каддафі, імовірно, ховається під захистом племені туарегів поблизу кордону з Алжиром.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь