Переключиться на мобильную версию

Президент США звинуватив Пакистан у зв'язках з екстремістами

Президент США Барак Обама, виступаючи на прес-конференції 6 жовтня, звинуватив Пакистан у зв'язках з афганськими екстремістськими угрупованнями.
Президент США звинуватив Пакистан у зв'язках з екстремістами
АР

Про це повідомляє Agence France-Presse.

За словами Обами, влада Пакистану припускають повернення до влади в Афганістані радикальних рухів після виведення з країни міжнародного контингенту, наміченого на 2014 рік, і, виходячи з цього, налагоджують зв'язки з екстремістськими групами.

Обама зазначив, що якщо така позиція Ісламабаду, яка йде врозріз з інтересами США, не буде переглянута, це може відбитися на стратегічному партнерстві двох країн.

При цьому Обама висловив упевненість, що існування "стабільного і незалежного" Афганістану буде в інтересах самого Пакистану.

Під час прес-конференції президент США також порушив низку питань, що стосуються світової економіки. Зокрема, Обама звинуватив Китай в надмірно агресивній економічній політиці та навмисному заниженні курсу юаня до долара.

Президент заявив, що США виступають за взаємовигідну торгівельну співпрацю з Пекіном, проте відзначив, що це можливо тільки якщо обидві сторони "будуть грати за однаковими правилами".

Порушуючи тему європейської боргової кризи, Обама заявив, що для виправлення ситуації країни ЄС повинні "діяти швидко". Президент США закликав Єврозону узгодити чіткий план щодо виходу з кризи до саміту Великої двадцятки, який пройде в листопаді 2011 року.

Під час виступу Обама також торкнувся ситуації у фінансовому секторі США і визнав наявність істотних проблем у цій галузі.

Коментуючи масові акції протесту, які відбуваються на Уолл-Стріт, президент висловив думку, що вони "показують розчарування, яке відчувають американці".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь