Переключиться на мобильную версию

Путін відзначає 59-й день народження

Сьогодні, 7 жовтня, прем'єр-міністрові РФ Володимиру Путіну виповнюється 59 років.
Путін відзначить день народження в робочому режимі
Путін відзначить день народження в робочому режимі
АР

Як повідомив прес-секретар Путіна, в цей день у прем'єра заплановані робочі заходи.

Главу російського уряду почали вітати з днем ​​народження ще напередодні, коли він брав участь в інвестфорумі "Росія кличе!" Зокрема, на пленарній сесії під час запитань і відповідей один з учасників форуму із Закавказзя жартуючи, запропонував усім затриматися до опівночі і о 00:01 відзначити день народження прем'єра.

Путін народився 7 жовтня 1952 року в Ленінграді. У 1975 році закінчив юридичний факультет Ленінградського державного університету, і за розподілом його скерували на роботу в органи державної безпеки. У 1985-1990 роках працював у НДР.

З 1990 року - помічник ректора Ленінградського державного університету з міжнародних питань, потім - радник голови Ленінградської міської ради. З червня 1991 року - голова Комітету із зовнішніх зв'язків мерії Санкт-Петербурга, одночасно - з 1994 року - перший заступник голови уряду Санкт-Петербурга.

  Путін forever? Володимир Путін знову йде в президенти

З серпня 1996 року працював заступником керуючого справами президента РФ, з березня 1997 року - заступником керівника адміністрації президента РФ, начальником головного контрольного управління президента РФ, а з травня 1998 року - першим заступником голови кремлівської адміністрації.

У липні 1998 року Путін призначений директором Федеральної служби безпеки. Майже через рік, у серпні 1999 року, затверджений головою уряду РФ.

З 31 грудня 1999 року - виконуючий обов'язки президента РФ. У березні 2000 року Путіна обрали президентом РФ. Через чотири роки його переобрали на другий термін, а в травні 2008 року призначили головою уряду РФ.

Нагадаємо, 24 вересня на з'їзді Единой России нинішній глава Кремля Дмитро Медведєв запропонував Путіну балотуватися в президенти в 2012 році, заявивши, що сам піде працювати в уряд. 6 жовтня спікер Держдуми Борис Гризлов повідомив, що Единая Россия висуне Путіна кандидатом у президенти наприкінці листопада.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь