Переключиться на мобильную версию

Повстанці відкрили шквальний вогонь по рідному місту Каддафі

Війська Перехідної національної ради (ПНР) Лівії почали масштабний наступ на місто Сірт - рідне місто полковника Муаммара Каддафі і один з його останніх прихистків.
Повстанці планують до кінця дня взяти Сірт
Повстанці планують до кінця дня взяти Сірт
АР

По місту, розташованому на середземноморському узбережжі в 360 км від Тріполі, ведеться шквальний вогонь з великокаліберної артилерії і танків. Горять десятки будинків, над Сіртом піднімаються величезні стовпи чорного диму.

Сотні бойових машин у даний час з боєм просуваються до центру міста з заходу і сходу. На західному напрямку війська ПНР наблизилися до центру на відстань всього одного кілометра. У місті йде зачистка розрізнених осередків опору прихильників Каддафі.

Бі-бі-сі стверджує, що це найбільший наступ повстанців за весь час з початку облоги міста. За повідомленням телеканалу Аль-Джазіра, повстанці вважають, що місто буде взято до кінця дня.

Напередодні стало відомо, що одному з синів Муаммара Каддафі Мутассіму вдалося залишити Сірт. Сам полковник у черговий раз звернувся до своїх прихильників із закликом вийти на вулиці лівійських міст на знак протесту проти нової адміністрації країни.

Про місце перебування Каддафі досі нічого не відомо. Частина його родини - дружина Сафія, дочка Аїша і сини Мухаммед і Ганнібал - втекли в Алжир. 28 вересня представник військового командування ПНР заявив, що Каддафі імовірно ховається під захистом племені туарегів поблизу кордону з Алжиром.

 

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь