Переключиться на мобильную версию

Лукашенко планує дожити до 90 років, щоб поставити на ноги сина

Президент Білорусі Олександр Лукашенко просить не турбуватися про його здоров'я і заявляє про намір дожити до 90 років.
Лукашенко планує поставити сина Миколу на ноги
Лукашенко планує поставити сина Миколу на ноги
AP

"Не переживайте, я нормально почуваюся, жити ще планую немало", - заявив Лукашенко на прес-конференції для російських ЗМІ у п'ятницю, 7 жовтня, в Мінську. "Моєму хлопцеві [молодшому синові Миколі] 7 років, мені його ще на ноги треба поставити", - зазначив білоруський лідер.

"Не факт, що я довго буду президентом і не факт, що у нього [Миколи] буде хороша доля, та я думаю, що йому буде відносно непогано", - сказав Лукашенко. "Тому, гадаю, як мінімум років під 90 з гаком не помру. Треба буде жити і ще думати, де гроші заробити", - зазначив президент Білорусі, якому цьогоріч виповнилося 57 років.

Лукашенко також заявив, що схиляється перед жінкою, але президентське крісло їй не поступиться: "Президентським кріслом жінці я не поступлюся, хоча вважаю її великим творінням природи, неперевершеним".

"Моє ставлення до жінки набагато краще й вище, ніж до мужика. Я довіряю жінці більше, ніж мужику", - сказав президент, вказавши, що жінка більш відповідальна, порядна, менш корумпована.

"Жінка - найкрасивіше створіння природи, і я перед нею схиляюся. Це моє ставлення", - сказав Лукашенко.

При цьому він пояснив, що президентство - це важка робота і не жіноча справа: "У Білорусі президент є головнокомандувачем, і як жінці у спідниці пройти перед строєм. Це не жіноча справа".

Лукашенко вважає, що слов'яни не дуже сприймають жінку-президента: "У Європі - може, там президент має більш представницькі функції".

Нагадаємо, раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляв, що не має планів передавати президентський пост одному зі своїх синів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь