Переключиться на мобильную версию

Ізраїль розвиває наступ на столицю сектора Газа

Ізраїльські війська в ніч на вівторок, 13 січня, посилили натиск на палестинські позиції в столиці сектора Газа, входячи в місто із нових напрямків і просуваючись углиб міських кварталів.
Посилилися перестрілки з ізраїльськими військами
Посилилися перестрілки з ізраїльськими військами
АР

Як повідомлялося раніше, ареною запеклих боїв, в яких піхота і танки діють при вогневій підтримці авіації і флоту, вперше стали північно-західне передмістя Гази Аль-Карама і Тель аль-Хауа, що прилягає до центру південно-західного району 700-тисячного міста. Зіткнення йшли на сході Гази - у кварталах Зейтун, Шіджайія і Туфах, а також на околицях прикордонного північного міста Бейт-Лахіі.

Водночас, новий спалах напруженості з'явився в південній частині анклаву. Бойовики говорять про інтенсивні перестрілки з ізраїльськими військами у прикордонному селі Хузаа, на схід від міста Хан-Юніса.

Армія оборони Ізраїлю повідомила, що в нічних боях поранено вісім військовослужбовців, в тому числі один у важкому стані. Деякі з них постраждали від вогню своїх військ.

Виступаючи вранці в ефірі однієї із палестинських радіостанцій, лікар центральної лікарні Гази Шіфа повідомив, що з районів бойових дій до них доставили шість убитих і близько 30 поранених палестинців.

За 18 днів операції в секторі Газа число жертв з палестинського боку досягло 920 осіб, поранено понад 4,1 тисячі. Втрати ізраїльтян становлять 13 осіб убитими - десять військовослужбовців і троє мирних жителів.

Напередодні ввечері глава уряду анклаву, один із лідерів руху ХАМАС Ісмаїл Ханія заявив у телевізійному зверненні про рішучість продовжувати опір, пообіцявши землякам швидку перемогу, але дав зрозуміти, що ісламісти готові розглянути будь-які ініціативи, які здатні "зупинити агресію і зняти блокаду" сектора Газа.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь