Переключиться на мобильную версию

КНДР пообіцяла відмовитися від ядерної зброї після зміни курсу США

Північна Корея обіцяє відмовитися від ядерної зброї тільки після усунення загрози із боку Вашингтона та його відмови від "ворожої" політики.
КНДР піде на поступки за умови зникнення загрози з боку США
КНДР піде на поступки за умови зникнення загрози з боку США
AP
"Нам не будуть потрібні ядерні озброєння тоді, коли зникне ядерна загроза із боку США та не буде американської ядерної парасольки над Південною Кореєю", - йдеться у заяві представника МЗС КНДР, яку розповсюдили у вівторок, 13 січня, по каналах Центрального телеграфного агентства Кореї (ЦТАК).

За словами дипломата, ім’я якого є невідомим, це - незмінна позиція КНДР із ядерного роззброєння Корейського півострова. Зміст цієї заяви передало також південнокорейське агентство Ренхап. На думку спостерігачів, документ розповсюдили у Пхеньяні у зв'язку із інавгурацією нового президента США Барака Обами, яка призначена на 20 січня.

Нагадаємо, у грудні минулого року США оголосили, що не постачатимуть дизпаливо для КНДР до тих пір, поки Пхеньян не підпише договір про відмову від ядерної зброї.

Як повідомлялося, гучний політичний скандал розгорівся між США та Південною Кореєю після того, як у щорічній доповіді американського військового відомства до списку ядерних держав зарахували КНДР.

Як зазначають РІА Новини, КНДР приступила до створення ядерної зброї оскільки існувала загроза з боку США після початку війни в Іраку. Перші випробування були зроблені у жовтні 2006 року.

Ядерне роззброєння Північної Кореї обговорюється у рамках шестисторонніх переговорів в Пекіні за участю двох корейських держав, Росії, США, Китаю та Японії. Через недовіру між Вашингтоном і Пхеньяном переговорний процес значно затягнувся.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь