Переключиться на мобильную версию

У Естонії російський Перший канал замінять Мисливством та риболовлею

У Естонії припинили трансляцію передач російськомовного Першого каналу для країн Балтії (Перший Балтійський канал).
Естонії стало невигідно транслювати передачі Першого каналу
Естонії стало невигідно транслювати передачі Першого каналу
partal.by

Два найбільших естонських оператори систем кабельного телебачення - Старман та СТВ - 12 січня припинили трансляцію програм ПБК, - повідомляє ІТАР-ТАРС.

У компаніях заявили, що причина відмови полягає у тому, що фірма-посередник між російськими телеканалами та естонськими кабельними фірмами Балтійський союз авторів та мовників (БСАB) підвищила розцінки за право трансляції програм цього телеканалу на 300%.

Представники Старману та СТВ остаточно від переговорів не відмовляються. Операторів влаштувала б більш низька ставка або прямий договір із керівництвом каналу ПБК.

У свою чергу, у БСАB заявили, що переговори, котрі тривали більше,  ніж півроку, були безрезультатними. Однак і Старман, і СТВ могли вільно продовжувати трансляцію програм ПБК до 18 січня. Згідно із усталеною традицією, на час ведення переговорів фірми-оператори мають право продовжувати трансляцію програм каналів, що є об'єктом переговорного процесу.

За інформацією Інтерфаксу, Старман пообіцяв замінити ПБК телеканалом Мисливство та риболовля, який вже є у сітці телемовлення.

ПБК транслював для Естонії передачі російського Першого каналу зі вставками місцевих естонських новин, деяких інших передач та комерційної реклами. Клієнтура Старману та СТВ  - це переважна більшість населення Естонії, оскільки на долю інших фірм кабельного ТБ припадає приблизно 10-15% ринку.

Нагадаємо, у січні 2006 року Старман та СТВ відключали загалом 10 російськомовних телеканалів, серед яких ПБК, РТР-Планета, ТДК, Світ ТБ, УТР, ТВЦ-International, RTVi, НТВ-Наше Кіно, НТВ-Дитячий світ та НТВ-Світ, які замінили ряд українських та білоруських каналів. Однак через декілька днів Перший Балтійський канал та інші знову з’явилися в ефірі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь