Переключиться на мобильную версию

Британець збирав кубик-рубик 26 років

45-річний британець Грем Парк після 26 років безперервних зусиль зібрав кубик-рубик, встановивши своєрідний антирекорд по найдовшому збиранню.
Британець провів над головоломкою 27 тисяч 400 годин
Британець провів над головоломкою 27 тисяч 400 годин
diggreader.ru

Про це повідомляє The Daily Telegraph.

За словами Парка, коли йому це вдалося, він розплакався. Протягом багатьох років британець не міг спокійно спати, ламаючи голову над головоломкою. Кубик-рубик став для Парка справжнім жахом. Парк навіть отримав "професійні" хвороби кисті і спини. Кубик ледь не зруйнував його сімейне життя: шлюб неодноразово стояв на межі розпаду.

Свого кубика-рубика Парк купив ще в 1983 році. В цілому він провів над головоломкою 27 тисяч 400 годин.

Друзі пропонували Парку свою допомогу. Крім того, він сам прекрасно знав, що рішення головоломки можна знайти в інтернеті, однак головним для нього було зібрати кубик-рубик самому.

Як повідомлялося, в 2007 році головний приз чергового Всесвітнього чемпіонату зі складання кубика-рубика, що пройшов у Будапешті, виграв уродженець Японії, який впорався із завданням в середньому за 12,46 секунди.

Офіційно зареєстрований рекорд зі складання такого кубика-рубика складає 9,86 секунди.

Кубика-рубика винайшов у 1974 році угорський скульптор і професор архітектури Ерно Рубик. З того часу по всьому світу було продано понад 300 мільйонів екземплярів цієї головоломки.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь