Переключиться на мобильную версию

Бін Ладен знову закликав мусульман до джихаду проти Ізраїлю

Глава Аль-Каїди Усама бін Ладен виступив з новим зверненням, в якому він закликає мусульман світу оголосити джихад, щоб припинити військову операцію Ізраїлю в секторі Газа.
Усама бін Ладен закликає до джихаду, щоб зупинити війну в Газі
Усама бін Ладен закликає до джихаду, щоб зупинити війну в Газі
etv24.ee

Про це в середу 14 січня, повідомляє агентство Reuters з посиланням на аудіозапис, опублікований на ісламістськом у інтернет-сайті.

"Бог обдарував нас терпінням продовжувати йти по дорозі джихаду ще сім років, а потім ще сім років і ще сім років", - заявив бін Ладен у своєму зверненні під назвою "Заклик до джихаду, щоб зупинити агресію в Газі".

Бін Ладен також сказав, що глобальна фінансова криза продемонструвала послаблення впливу США у світі, а також призведе до зниження могутності їх союзника Ізраїлю.

Нагадаємо, у листопаді арабомовна лондонська газета Аль-Кудс аль-Арабі з посиланням на джерело в Ємені, близьке до керівництва Аль-Каїди повідомила, що терорист № 1 і лідер терористичної організації Аль-Каїда Усама бін Ладен планує нові теракти проти США, які " змінять світ як політично, так і економічно ".

Останній раз бін Ладен виступав з аудіозверненням у травні 2008 року. Він закликав мусульман боротися з ізраїльською блокадою сектора Газа.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь