Переключиться на мобильную версию

Збитки від заворушень в Ризі склали майже $ 100 тис

Самоврядування Риги в результаті заворушень зазнало збитків на загальну суму близько 50 тисяч латів (100 тисяч доларів).

Про це повідомив журналістам у середу, 14 січня, виконавчий директор латвійської столиці Андріс Грінбергс.

За словами Грінбергса, в результаті заворушень самоврядуванню Риги було завдано збитків на загальну суму 50 тисяч латів (100 тисяч доларів). Більшу частину збитків становить збиток автотранспорту муніципальної поліції самоврядування - 46 тисяч латів. У 1,3 тисячі латів обійдеться ремонт і прибирання бруківки біля будівлі парламенту. Також доведеться витратити кілька сотень латів на установку зламаних в результаті погромів дорожніх знаків і сміттєвих урн.

Крім того, під час заворушень збитків на суму 19 тисяч латів було завдано будівлі Сейму (парламенту) Латвії. Міністерство фінансів республіки оцінило свої пошкодження на суму в 10 тисяч латів.

Нагадаємо, 13 січня мітинг у Ризі переріс у масові заворушення. Люди вимагали розпуску парламенту і призначення нових виборів. Під час масових заворушень у центрі Риги було затримано 126 осіб, госпіталізовано 28 учасників акції протесту.

Як повідомлялося, президент країни Валдіс Затлерс заявив, що в латвійську конституцію потрібно внести поправки, щоб жителі країни могли ініціювати розпуск сейму. В іншому випадку він готовий сам ініціювати референдум про розпуск парламенту.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь