Переключиться на мобильную версию

Колишній критик Кремля вступив на посаду губернатора Кіровської області

Микита Бєлих, колишній лідер опозиційної партії Союз правих сил, вступив на посаду губернатора Кіровської області.
Бєлих став губернатором Кіровської області
Бєлих став губернатором Кіровської області
sps.ru

У четвер, 15 січня, о 12:00 за московським часом Бєлих склав присягу, після чого голова закзібрання області вручив йому справжній текст статуту регіону, копії герба і прапора області та нагрудний знак губернатора.

З вступом на посаду привітав Бєлих президент Росії Дмитро Медведєв: "Розраховую, що на цій відповідальній посаді Ви виявите свої високі ділові та особисті якості. Зробите все необхідне для зміцнення економічного потенціалу регіону і розвитку найважливіших соціальних програм", - йдеться в телеграмі глави держави.

18 грудня 2008 року депутати Єдиної Росії, які складають більшість у законодавчих зборах Кіровської області, практично одноголосно затвердили Бєлих на посаді губернатором Кіровської області. Кандидатуру Бєлих на пост Кіровського губернатора запропонував президент Росії Дмитро Медведєв 8 грудня 2008 року.

Нагадаємо, з 28 травня 2005 року по 26 вересня 2008 року Бєлих очолював партію Союз правих сил. 33-річний політик покинув ряди УПС в знак протесту проти рішення соратників вийти з опозиції до влади і створити на основі УПС та ще двох партій нову партію Правое дело.

Тоді Бєлих в своєму ЖЖ заявив, що "не вірить у демократичну модернізацію країни зверху" і "не вважає, що держава повинна керувати партіями".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь