Переключиться на мобильную версию

Стаття про Третю світову війну стала причиною арешту афганського журналіста

Поліція Кабула заарештувала журналіста місцевої незалежної газети Пайман, де 10 січня було опубліковано статтю під назвою "Третя світова війна-2010 - пророкування бабусі Ванги".
Журналіст стверджує, що Третя світова війна розпочнеться у 2010 році
Журналіст стверджує, що Третя світова війна розпочнеться у 2010 році
АР

Рада улемів Афганістану заявила, що газета образила Коран, релігійні почуття віруючих, пророків іудаїзму, християнства та ісламу. У статті, яку підписано деяким Саїдом Якубзадом, даються розгорнуті відповіді на два питання, що давно турбували людство: коли і як з'явилася Земля і коли вона зникне.

Журналіст стверджує, що Третя світова війна розпочнеться у 2010 році і триватиме до жовтня 2014 року, а сама Земля зникне із світобудови в 5079 році. При цьому він посилається на знамениту болгарську провидицю Вангу, яка точно передбачила дату своєї смерті.

Рада улемів вважає статтю образливою і закликає президента країни Хаміда Карзая негайно покарати богохульників. Слід зазначити, що в Афганістані такі звинувачення рівнозначні винесенню тяжкого вироку. Тепер заарештованому журналісту може загрожувати навіть смертна кара.

Напередодні також було затримано групу співробітників газети Пайман, проте пізніше всіх їх, за винятком однієї людини, відпустили на волю.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь