Переключиться на мобильную версию

ХАМАС та Ізраїль підтвердили факт загибелі одного з палестинських лідерів Саїда Сіама

Палестинський рух ХАМАС підтвердив інформацію про загибель одного зі своїх лідерів, міністра внутрішніх справ автономії Саїда Сіама. Також убито ще двох членів керівництва організації.
У результаті атаки ізраїльської армії загинув один х лідерів угруповання ХАМАС
У результаті атаки ізраїльської армії загинув один х лідерів угруповання ХАМАС
korrespondent.net/world/711144

"Брат-муджахед Саїд Сіам приєднався сьогодні у раю до таких лідерів і шахідів ХАМАС, як шейх Ахмед Ясін, Абдельазіз аль-Рантіссі та Абдельазіз аль-Макадма", - оголосив по телебаченню представник політичного керівництва палестинського руху Мухаммед Наззаль.

Ізраїль також підтвердив ліквідацію Саїда Сіама, зазначивши, що це була планова операція з ліквідації членів верхівки ХАМАС. Ізраїльська авіація в четвер атакувала будинок у секторі Газу, де і знаходився 50-річний палестинський міністр.

Окрім нього, жертвами атаки стали ще двоє членів керівництва ХАМАС: керівник служби безпеки Салах Абу Шракх і глава військового крила організації Махмуд Ватфах. Про це повідомляє Гаарец і The Jerusalem Post. 

Зазначимо, донині найбільшою високопоставленою жертвою ізраїльської армії у Газі був один із ідеологів ХАМАС Нізар Ріян.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь