Переключиться на мобильную версию

У США грабіжник став у чергу до каси, щоб здійснити пограбування банку

Поліція американського штату Огайо впіймала грабіжника банку, який "вишукано" здійснив злочин на очах у публіки, яка нічого не підозрювала .
Затриманому пред'явлено звинувачення
Затриманому пред'явлено звинувачення
novonews.lv

Про це повідомляє Ananova.

Об'єктом курйозного нападу став US bank в місті Стоу.

За даними розслідування, грабіжником був 24-річний Фелікс Голдштайн, який вирішив діяти без зайвої крові і душевних переживань оточуючих. "Скромний" грабіжник спокійно надів на голову гірськолижну маску, а потім слухняно став у кінець черги, що вишикувалися біля каси.

Касир, мабуть, запідозрив недобре, а тому попросив відвідувача зняти маску чорного кольору, за якою не було видно його обличчя. Однак американець відмовився, і на тому діалог закінчився.

Дочекавшись своєї черги, Голдштайн тикнув касиру під ніс пістолет і вимагав грошей. Хоча зброя була схожа на муляж, касир вирішив не випробовувати долю і поспішив видати грабіжнику гроші.

Разом із здобиччю злочинець зник, але сума викраденого не розкривається.

Однак, незабаром Голдштайна затримали по гарячих слідах після нетривалої погоні. У салоні його машини правоохоронці виявили гроші й ту саму чорну гірськолижну маску, яку злочинець використовував у своїх цілях. Крім того, знайшовся і головний речовий доказ - іграшковий пістолет. Муляж виявили в снігу, куди його викинув зловмисник під час втечі.

Затриманому пред'явлено звинувачення у розбійному нападі.

Крім того, як повідомлялося раніше, У США черговий злочинець шокував поліцейських своєю тупістю. 27-річний Форест Келлі Біссоннетт фз Енглвуда (штат Колорадо) не знайшов нічого кращого, як повідомити касира про свої вимоги, написавши записку на власному чеку.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь