Переключиться на мобильную версию

Президент Туркменістану звільнив міністра зв'язку через погану роботи інтернету

Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов за погану роботу мобільного зв'язку та інтернету звільнив міністра зв'язку Ресулберди Ходжагурбанова.
Бердимухамедов незадоволений роботою мобільного зв'язку в Туркменістані
Бердимухамедов незадоволений роботою мобільного зв'язку в Туркменістані
newsru.ua

"По розвитку мобільного зв'язку Туркменістан відстає від інших держав, а інтернет, як і раніше, не в повній мірі доступний для населення", - заявив Бердимухамедов на розширеному засіданні Кабінету міністрів.

Підписуючи указ про відставку Ходжагурбанова, президент зазначив, що "прокурорська перевірка виявила його недоліки в керівництві міністерством зв'язку та в особистій поведінці".

Указом глави держави новим міністром зв'язку Туркменістану призначено Овліягули Джумагулієва, до цього працював начальником Лебапського велаятського (обласного) підприємства зв'язку.

Нагадаємо, правління нового президента Туркменістану Бердимухамедова відзначається введенням низки нововведень, спрямованих на модернізацію країни.

Так у грудні 2007 року в Туркменістані знову відновили роботу пункти обміну валюти, закриті в 1998 році. У січні 2008 року Бердимухаммедов зняв заборону на оперу і цирк, введену Туркменбаші.

Він також відновив викладання іноземних мов і дозволив доступ до інтернету. У квітні цього року було прийнято рішення про повернення країни до григоріанським календарем.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь