Переключиться на мобильную версию

Сомалійські пірати звільнили данський суховантаж

Сомалійські пірати звільнили за викуп данське судно CEC Future, яке захопили в листопаді.
Пірати звільнили за викуп данське судно
Пірати звільнили за викуп данське судно
news.1plus1.ua

Як повідомляє AFP, на борту судна перебувають 11 громадян РФ. "Останні пірати залишили судно рано вранці в четвер (15 січня). Ми досягли угоди (про звільнення) із злочинцями ввечері в понеділок", - цитує агентство слова представника компанії-власника Clipper Group.

Контейнер, в якому знаходилася готівка для викупу, було скинуто піратам на парашуті ще в середу. Перелічивши банкноти, у четвер пірати відшвартувалися від суховантажу і зникли на моторному човні у невідомому напрямку.

Представник компанії відмовився назвати суму викупу, зазначивши при цьому, що в даний час вона, в середньому, становить близько одного-двох мільйонів доларів.

Як повідомлялося, датський суховантаж CEC Future було захоплено 7 листопада 2008 року під час проходження через Аденську затоку. На борту знаходяться 13 моряків, з яких 11 - громадяни Росії, один - громадянин Грузії і один - уродженець Литви.

Нагадаємо, напередодні Нового року журнал Морський бюлетень Совфрахт підрахував, що сомалійські пірати продовжують утримувати в полоні більше 300 моряків.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь