Переключиться на мобильную версию

Медведєв зробив чергову заяву щодо газу

Президент Росії Дмитро Медведєв заявив, що конфлікт навколо транзиту газу через Україну в Європу набув міжнародного характеру.

"На жаль, це питання вийшло за рамки двосторонніх відносин та юридичного поля", сказав Медведєв в ході церемонії вручення йому вірчих грамот послами зарубіжних країн.

Як заявив російський президент, "для того, щоб зняти ситуацію газового голоду, їм було висунуто ідею провести в суботу в Москві відповідний саміт, міжнародну конференцію з доставки газу європейським споживачам".

"Ми готові до пошуку довгострокових рішень і розраховуємо на те, що українська сторона проявить відповідальний підхід і наші європейські партнери сприятимуть пошуку необхідного рішення", - заявив Медведєв.

Нагадаємо, сьогодні, 16 січня, міністр закордонних справ Росії заявив, що поставки газу в Європу припинилися з вини України, яка хотіла ринкових умов, але виявилася не готова до ринку.

У свою чергу прес-секретар МЗС України Василь Кирилич заявив, що Україна готова перейти на ринкові відносини в газовій сфері, але ціна на газ формується Росією не за ринковими механізмами, а за ситуативними політичними обставинами.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь